Звіти (фото)

Дегустація Shabo 30.8.23

Як то кажуть у Франції, « з хлібом на столі та відкритим серцем» пройшла дегустація вина та цінних рідкісних напоїв, народжених на українській землі зусиллями українських виноробів SHABO. SHABO – це не просто назва відомого українського бренда – винороба, це – амбасадор винної України.

Що це було?

Це була дегустація кращих вин виноробні SHABO, у форматі смачної вечері в колі однодумців. Олег Антіпін – амбасадор бренда SHABO - поділився останніми новинами та головними секретами успіху SHABO у світі, а Ніна Лебедєва, як завжди, додала «приправу» власних вражень та почуттів від відвідування виноробні.

Скільки українських страв було подано?

Закуска холодна, основна страва та десерт.

З якими винами та рідкісними напоями познайомились?

• Вино ігристе Shabo Grand Reserve Extra Brut

• Вино Shabo Reserve Тельті-Курук - фактично, цей сорт на сьогодні вважається у світі візитною карткою кращого білого українського вина

• Вино Shabo Grande Reserve Шардоне – пройшло відбір і буде представляти Україну в головному винному місті світу, Бордо.

• Вино Shabo Grande Reserve Каберне-Фран-Мерло-Сапераві – це вино також стало Амбассадором українського вина в проекті La Cité du Vin( МІСТО ВИНА ) в Бордо.

• Pineau de Shabo Gold – про ЦЕ просто треба ЗНАТИ. ВПЕРШЕ в Україні виготовлен містичний та унікальний за властивостями напій Піно де Шабо.

• Pineau de Shabo Imperial – залишимо інтригу до дегустації. Ви дізнаєтесь про цей напій першими у Харкові.

Як це проходило?

В дружньому спілкуванні гостів з двома винними експертами Ніною Лебедєвою (власницею салонів InVino) та Олегом Антіпіним (амбасадора бренда SHABO). Ми багато особистих історій та легенд про виноград, швейцарців, які знайшли свій дім в Україні, про справжнє вино та виноград. Ми почули про болі виноробів та їх великі перемоги. Ми разом пройшли шляхами дегустації та зрозуміли, що нам, українцям, є, чим пишатися.